#Perihandayız

Hakkımızda

Yaratıcı ve özgün bir meyhane deneyimi peşindekilerin uğrak noktası Perihan Meyhane, her detayıyla nesilden nesile aktarılan meyhane geleneğini kutluyor. Genç ve yaratıcı şef Savaş Zafer’in dokunuşları, lezzetinden, sunumuna yaratıcı ve özgün bir menü yaratıyor. Yerelliğe önem veren ve yerel üreticilerle çalışan Perihan Meyhane, özgün meze menüsünü Türkiye’nin yedi bölgesinden ve İstanbul mutfağından ilhamla oluşturuyor. Atıksız mutfak için malzemeleri yaratıcılıkla ve değerini bilerek işleyerek; sorumlu ve sürdürülebilir bir lezzet operasyonu benimsiyor. Genç ve eğitimli ekibi, meyhane ve meze kültürünün en iyi şekilde yeni nesillere aktarılması için çabalıyor. Yaratıcı ve özgün menüsü, sıcacık atmosferiyle Perihan Meyhane, bizden bir meyhane deneyimi için misafirlerini bekliyor.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Bir kültürdür meyhane geleneği. Nesilden nesle aktarılır; mezeleri, sohbetleri ve tabii müdavimleriyle tamamlanır, zenginleşir. Her yudumun, her lokmanın ayrı bir keyfi ve meyhanede geçen her anın kıymeti vardır. Meyhane deneyimin müdavimleri bilir ki; asıl eşlikçi, asıl meze bizden hikayeler ve bizden sohbetlerdir.

Meyhane ve meze kültürünün yaşaması ve devamını, yeni nesillere aktarılmasını hedefleyen Perihan Meyhane olarak sıcak ve bizden bir meyhane deneyimi sunuyoruz. Ülkemizin zenginliğini yansıtan kaliteli malzemeler, genç ve yaratıcı şefimiz Savaş’ın dokunuşlarıyla özgün ve yaratıcı bir menüye dönüştü. Lezzetinden sunumuna, atmosferinden ağırlamasına, ortaya yeni nesil, modern bir meyhane deneyimi çıktı.

Kültürümüzün en önemli yapı taşlarından birinin yerel üreticilerimiz olduğunu biliyor, yerelliğe önem veriyor ve lokal üreticilerle çalışıyoruz. Türkiye’nin her bölgesinden temin ettiğimiz malzemelerimizi yaratıcılıkla ve değerini bilerek işliyor, atıksız mutfak için çalışıyoruz. Anadolu’nun tüm katmanlarından gelen ve mevsimlerin zenginliğini yansıtan çeşitliliği yaratıcı ve özgün bir menüye dönüştürüyoruz. Genç ve eğitimli ekibimizle; sorumlu ve sürdürülebilir bir hizmet ve lezzet operasyonunu sürdürüyoruz.

Her anına saygı duyduğumuz meyhane kültürünü yaşatmak, bizden, sıcak bir atmosferde keyifli muhabbetlere dahil olmak için Anadolu yakasının en iyi meyhanesine sizleri bekliyoruz.

kt_logo

Perihan Meyhane olarak, Ekim ayında başlattığımız Sorumlu Restoran Hareketi kapsamında bir adım daha atıyoruz ve 8 Kasım 2021'den itibaren misafirlerimize sunduğumuz ürünlerimizdeki yumurtaların (kabuklu, sıvı ve mamül ürünler) tamamını kafessiz sistemden tedarik edeceğimizi kamuoyuna taahhüt ediyoruz.